EWE

Nie siłuj się ze smogiem POStaw na gaz!

Zacznij korzystać z ekologicznego gazu ziemnego od EWE, a my odciążymy Cię z płatności abonamentu aż na 2 lata! Podpisz umowę w ciągu 14 dni, a dodatkowo otrzymasz voucher do sklepów Decathlon.

WYPEŁNIJ WNIOSEK

Promocja trwa tylko do 31 października 2020 r.

siła korzyści

2 lata bez abonamentu

Podpisz umowę online, wyraź zgodę na ekofakturę oraz zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe, a otrzymasz abonament gratis na 24 miesiące od momentu rozpoczęcia odbioru gazu ziemnego.

Voucher decathlon

Podpisz umowę i wpłać zaliczkę w ciągu 14 dni od otrzymania powiadomienia z platformy Autenti o wystawieniu umowy przez EWE, a dodatkowo otrzymasz kartę podarunkową do sklepu DECATHLON o wartości 100 zł. Kartę wyślemy na adres e-mail podany we wniosku, do kontaktu, po spełnieniu powyższych warunków.

Błękitne paliwo jest wygodne i ekonomiczne – teraz do 17% taniej!

Zdrowe powietrze

Gaz ziemny to jedno z najbardziej ekologicznych źródeł ogrzewania. Korzystając z tego paliwa automatycznie przyczyniasz się do aktywnej walki o zdrowsze powietrze – dla siebie, dla bliskich i dla przyszłych pokoleń.

Wygoda dla rodziny

Jedno źródło i wiele zastosowań - ogrzewanie, podgrzewanie wody, a także gotowanie – gaz ziemny zaspokaja wszystkie podstawowe potrzeby w domu.

Nie wiesz od czego zacząć?
Poznaj etapy przyłączenia do sieci gazowej

Nasze sposoby na smog

Ekologiczne ogrzewanie

Połącz ciepłe z pożytecznym dla siebie oraz dla środowiska i zacznij korzystać z najbardziej ekologicznego ogrzewania – gazu ziemnego.

Każdy kolejny dom jednorodzinny przyłączony do sieci gazowej EWE to obniżenie o kolejne 3,40 tony CO2 oraz 4 kg pyłów rocznie!

Chcesz poznać więcej szczegółów o ekologicznym ogrzewaniu gazem ziemnym kliknij tutaj

Edukacja

Pod względem poziomu zanieczyszczenia powietrza jesteśmy w czołówce państw UE. Często problem jest bagatelizowany i kojarzony przede wszystkim z dużymi aglomeracjami miejskimi, spalinami samochodów oraz z intensywnymi działaniami przemysłu. A to nie prawda, gdyż 50% całkowitej emisji pyłu zawieszonego i ponad 80% emisji rakotwórczego benzo[a]pirenu pochodzi z gospodarstw domowych!

Dlatego aktywnie włączamy się w działania edukacyjne, realizując we współpracy z samorządami i lokalnymi mediami kampanie antysmogowe.

Działania doraźne

Rośliny są naturalnym sposobem na oczyszczenie powietrza w domu.

Oczyszczacze powietrza: zasysając powietrze z pomieszczenia neutralizują znajdujące się w nim zanieczyszczenia.

Półmaski antysmogowe: Kiedy poziom smogu przekracza dopuszczalne normy, a my musimy wyjść z domu, niezbędna będzie półmaska antysmogowa, która zabezpieczy układ oddechowy przed pyłami znajdującymi się w powietrzu.

Rządowe programy wsparcia to kolejny powód aby zmienić węgiel na gaz od Dowiedz się więcej

Załatw wszystko przez internet

Załatwisz wszystko bez wychodzenia z domu. Złożenie wniosku i podpisanie umowy online to bardzo szybki, prosty i bezpieczny sposób na załatwienie formalności.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

EWE energia sp. z o. o. 2020 ®